Mirësevini në Rambuje Resort

I vendosur në Ishull-Lezhë, 1.5 km nga Plazhi i Kune, Hotel Rambuje ofron akomodim, restorant, parkim privat falas, një pishinë të hapur sezonale dhe një bar. Duke u mburrur me cilesinë e dhomave, ky resort u ofron pushuesve kënd lojërash për fëmijë. Akomodimi ofron shërbim në dhomë, një klub për fëmijë dhe të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, flat screen TV me kanale kabllore, frigorifer, dush, tharëse flokësh, tavolinë etj. Shijoni mëngjesin e gatuar në shtëpi çdo ditë.

Rezervoni

Dhomat Tona

Çfarë thonë mysafirët tanë

Informacione mbi Hotelin

Fluturimi im arrin herët në mëngjes, në cilën orë mund të bëj check-in?

Mund të bëni check-in nga ora 14:00-22:00

A përfshihet mëngjesi në të gjitha dhomat?

Pushuesit e Hotel Rambuje mund të shijojnë mëngjesin e shumë vlerësuar gjatë qëndrimit të tyre!

Lloji i mëngjesit:

 • Menu ditore e gatuar në shtëpi çdo ditë

Lejohen kafshët shtëpiake në hotel?

Kafshët shtëpiake nuk janë të lejuara.

Çfarë aktivitetesh mund të kryesh gjatë qëndrimit në Hotel Rambuje?

Hotel Rambuje ofron aktivitetet / shërbimet e mëposhtme (disa me pagesë shtesë):

 • Çiklizëm
 • Biçikleta me qera (pagesë shtesë)
 • Kënd lojërash për fëmijë
 • Pingpong
 • Peshkim
 • Lundrim me kanoe
 • Shigjeta
 • Klub për fëmijë
 • Ture me biçikletë
 • Plazh
 • Netë filmash