Dhomë Treshe

Zgjidhje optimale që mund të akomodojë deri në 3 pushues, me një arredim elegant. Dhomat janë të pajisura me një krevat dopio dhe një krevat tek, ose me tre krevate teke dhe kanë një ballkon me pamje nga ambientet e tjera të resortit, ku është restoranti, pishina.

WiFi me shpejtësi të lartë Kondicioner Flat-screen TV Frigorifer
Krevat queen size Ballkon Dollap Parket
Coffee maker Minibar Pastrim ditor të dhomës Ambient ndënje
Pishinë Kënd lojërash për fëmijë Ambient pikniku Kopësht